Načítání...

Nejlepší seznamka pro nezadané křesťany, kteří hledají opravdový vážný vztah.

3 zásady, jak si někoho najít

Vyzkoušeli jste už nějaké jiné seznamky? Kam Vás dostalo "svajpování" na Tinderu? Ztratili jste trpělivost u sto padesáté třetí otázky nekonečného registračního formuláře na stránkách jako eHarmony? Přijde Vám, že služby zdarma jsou tam k ničemu, když Vám nenabízejí možnost kohokoli kontaktovat? Naštvaly Vás seznamky jako Badoo nebo Be2 matoucími poplatky? 

Rozhodli jsme se zohlednit negativní zkušenosti uživatelů i z jiných seznamek. Proto jsme zkrátili registraci na minimum, zpřístupnili kontaktní funkce i v Základních službách, zjednodušili používání seznamky a zpřehlednili placení. Maximálně se snažíme zpříjemnit Vám používaní seznamky. K tomu, abyste si však někoho skutečně našli, je potřeba dodržet ještě jistá základní pravidla.  

1. Představte se ostatním

Brány seznamky otevíráme všem nezadaným, ochotným investovat alespoň dvě minuty do založení profilu. Registraci jsme osekali na minimum, a proto nemusíte odpovídat na řadu zbytečných dotazů. Vřele Vám však doporučujeme najít si chvilku a profil poctivě vyplnit. Právě informace, které sdílíte, mohou upoutat pozornost Vašeho budoucího partnera!

2. Hledejte, prohlížejte a pište

Naše vyhledávací nástroje jsou intuitivní a můžete je používat i v Základních službách. Jakmile si zobrazíte výsledky vyhledávání, klikněte na jakoukoli fotku, která Vás zaujala. Tím se dostanete na profil uživatele. Pokud se rozhodnete daného uživatele oslovit, stačí zvolit si jak.

3. Aktivita

Představte si, že jste na večírku, kde se chcete seznámit. Budete mít šanci, že si Vás někdo všimne a pozve na rande, pokud budete tiše sedět v temném koutě? Těžko. To samé platí na seznamce. Narozdíl od baru nebo večírku tu ale máte jistotu, že ostatní také někoho hledají. Nemusíte tak čekat na nějaká znamení. Vezměte věci do vlastních rukou, nenechte se odradit, pokud Vás někdo náhodou odmítne, a pište a pište. Máte tolik příležitostí, kolik si jich vezmete!

Naším cílem je Váš úspěch. Pokud si tu někoho najdete, budeme šťastní. Pokud nám o tom navíc dáte vědět, budeme v sedmém nebi!

Užijte si seznamování na naší společné seznamce. Držíme Vám palce!